Portál pre širokú právnickú aj neprávnickú verejnosť zaujímajúcu sa o verejné obstarávanie

Aktuality

Projektová výzva Svet plastelíny 2022

Kategória: Aktuality Autor/i: Združenie miest a obcí Slovenska

Bratislava – 15. marca 2022 - Organizácia Svet Plastelíny vyhlásila výzvu Svet Plastelíny 2022 určenú pre školy, materské školy, samosprávy, nadácie a tábory. Termín na predkladanie ponúk je do 30. apríla 2022.

Účel projektu: Podpora inštitúcií a organizácií, ktoré považujú používanie kreatívnych hier za dôležité vo svojej každodennej práci s deťmi.

Vyhodnotenie súťaže: do 15-20 dní priebežne po predložení ponuky.

Účasť na súťaži je bezplatná. Predložením návrhu nákupná povinnosť nevzniká. Jedno balenie obsahuje 3x2,8 kg, celkovo 8,4 kg plastelíny. Každé 2,8 kg balenie obsahuje 10 farieb.

Okruh oprávnených uchádzačov: Školy, materské školy, základné školy (vrátane ich členských inštitúcií) s identifikátorom MV,, ako aj nadácie, združenia, samosprávy a tábory, ktoré aktívne pôsobia v povolaniach s tvorivými detskými aktivitami, sú oprávnené predkladať svoje žiadosti.

Forma podpory: Žiadatelia sa môžu uchádzať o Giga balenie plastelíny (8,4 kg/10 farieb). Žiadateľ sa môže uchádzať maximálne o 6 balení, to znamená, najviac o 50,4 kg plastelíny. (Pokiaľ sa želáte uchádzať o väčšie množstvo, túto skutočnosť uveďte v kolónke "Poznámky".)

Spracované podľa internetovej stránky: Združenie miest a obcí Slovenska


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.