Portál pre širokú právnickú aj neprávnickú verejnosť zaujímajúcu sa o verejné obstarávanie

Aktuality

Stále pracoviská ÚVO v regiónoch organizujú online školenia

Kategória: Aktuality Autor/i: Združenie miest a obcí Slovenska

Bratislava – 30. marca 2021 - Stále pracoviská Úradu pre verejné obstarávanie v regiónoch v rámci svojej vzdelávacej činnosti pripravujú bezplatné on-line kurzy na témy "Zákazka s nízkou hodnotou" a "Súhrnné správy" . Aj týmito aktivitami sa stále pracoviská snažia pokračovať v podpore profesionalizácie vo verejnom obstarávaní v regiónoch, v ktorých pôsobia.

Termíny jednotlivých kurzov k dispozícii tu: https://www.uvo.gov.sk/uvod/aktualne-temy-2a8.html?id=836

Pre získanie podrobnejších informácií o týchto kurzoch je potrebné kontaktovať príslušné stále pracovisko. Kontakty na stále pracoviská nájdete TU.

V prípade záujmu o školenie jednej "homogénnej skupiny", resp. viacero zamestnancov konkrétneho verejného obstarávateľa, je potrebné sa na vybrané stále pracoviská obrátiť s požiadavkou na školenie/kurz s určením pre konkrétnu skupinu. Bezplatné kurzy, resp. školenia sa aktuálne organizujú výhradne on-line formou.

V prípade, že je záujem o kurz v inom termíne ako organizuje Stále pracovisko vo danom kraji, je potrebné sa prihlásiť na preferovaný termín iných Stálych pracovísk.

Predmetné kurzy bude odbor Stálych pracovísk, resp. jednotlivé Stále pracoviská organizovať aj v nasledujúcich mesiacoch, preto v prípade záujmu o účasť, treba kontaktovať príslušné Stále pracovisko a sledovať aktuálne informácie o novo vyhlásených termínoch.

Zdroj: Združenie miest a obcí Slovenska.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.

Aktuality

25 rokov činnosti OLAF proti podvodom

Úrad pre verejné obstarávanie

Týždenný prehľad výstupov ÚVO – 22. týždeň

Úrad pre verejné obstarávanie

Zmena lehoty plnenia v rozhodnutí Súdneho dvora EÚ

Úrad pre verejné obstarávanie

Týždenný prehľad výstupov ÚVO – 21. týždeň

Úrad pre verejné obstarávanie