Portál pre širokú právnickú aj neprávnickú verejnosť zaujímajúcu sa o verejné obstarávanie

Aktuality

Výzva na výstavbu, rekonštrukciu a modernizáciu športovej infraštruktúry

Kategória: Aktuality Autor/i: Združenie miest a obcí Slovenska

Bratislava - 21. marca 2023 - Fond na podporu športu zverejnil tretiu výzvu na predkladanie žiadostí o poskytnutie príspevku určeného na výstavbu, rekonštrukciu a modernizáciu športovej infraštruktúry v celkovej výške 17,6 milióna eur.

V porovnaní s predchádzajúcimi výzvami, keď bola spoluúčasť päťdesiat percent, je aktuálne nastavené spolufinancovanie zo strany žiadateľa na minimálne tridsať percent, pričom vyššie percento znamená viac bodov a väčšiu šancu na úspech.

Je dôležité zdôrazniť, že systém egrant fnps.egrant.sk bude pre záujemcov otvorený v termíne 17. marca až 17. apríla 2023. Konzultácie ku výzve adresujte prosím výhradne mailom na adresu ziadosti.infrastruktura@fnps.sk. Žiadosť je nutné zaslať bez príloh aj fyzicky najneskôr do 17. apríla 2023 do 23:59 v zmysle bodu 15 výzvy. Viac informácií sa dočítate TU.

Fond na podporu športu bude priebežne na svojom webovom sídle zverejňovať všetky relevantné informácie týkajúce sa výzvy vrátane príloh a zásad, spôsobu a kritérií hodnotenia jednotlivých žiadostí.

Zdroj: Fond na podporu športu

Spracované podľa internetovej stránku: Združenie miest a obcí Slovenska


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.