Portál pre širokú právnickú aj neprávnickú verejnosť zaujímajúcu sa o verejné obstarávanie

Aktuality

Výzva z programu LIFE pre MVO na podporu Európskej zelenej dohody

Kategória: Aktuality Autor/i: Združenie miest a obcí Slovenska

Bratislava – 16. decembra 2020 – Rezort životného prostredia informuje o vyhlásení výzvy na predkladanie žiadostí o grant v rámci programu na ochranu životného prostredia a klímy LIFE (2014-2020) pre neziskové organizácie mimovládneho sektora na podporu Európskej zelenej dohody s uzávierkou výzvy k 31.3.2021.

Ministerstvo životného prostredia SR ako Národný kontaktný bod pre program LIFE v programovom období 2014-2020 informuje o vyhlásení výzvy na predkladanie žiadostí o grant v rámci programu na ochranu životného prostredia a klímy LIFE (2014-2020), ktorá bola zverejnená Európskou komisiou dňa 10.12.2020. Výzva je určená pre neziskové organizácie mimovládneho sektora, ktoré nie sú príjemcami príspevku z programu LIFE v rámci operačných grantov. Cieľom výzvy je posilniť kapacitu mimovládnych organizácií pôsobiacich na úrovni členských štátov na mobilizáciu a posilnenie účasti občianskej spoločnosti a prispieť k vykonávaniu Európskej zelenej dohody.

Indikatívna alokácia na výzvu: 12 mil. €

Uzávierka výzvy: 31.3.2021 17:00 SEČ (Brusel)

Všetky dokumenty k výzve sú zverejnené na oficiálnej webstránke programu LIFE.

Európska komisia pripravila virtuálne informačné podujatie k výzve, ktoré sa bude konať 12.1.2021. Podrobnejšie informácie nájdete TU 

Zdroj: minzp.sk

Spracované podľa internetovej stránky Združenia miest a obcí Slovenska.


Bezplatný odpovedný servis pre predplatiteľov

Vaše otázky môžete zadať na www.otazkyodpovede.sk.